Koeman: „W zeszłym sezonie graliśmy z Dynamem Kijów i wiemy, do czego są zdolni. To kluczowy mecz w Lidze Mistrzów, musimy go wygrać po przegranych dwóch ostatnich meczach.”

Koeman: „To kluczowy mecz, musimy wygrać i zwiększyć nasze szanse na przejście do następnej rundy.”

Koeman: „Do każdego meczu staramy się przygotować jak najlepiej. Chcemy skompletować najlepszy skład, mając na uwadze kondycję i gotowość zawodników.”

Koeman o Ansu Fati: „Wiem, że jest blisko uzgodnienia nowego kontraktu i jest to wielka wiadomość dla Barcy, ponieważ mówimy o kimś, kto może naznaczyć przyszłość klubu.”

Koeman:„Ćwierćfinały, półfinały, finały mistrzostw. Nie czas o tym rozmawiać. Teraz ważne jest, aby jutro wygrać mecz.”

Koeman: „Dani Alves? Niewiele o tym wiem. Nie wiem, czy klub o tym mówił. Lepiej o tym nie mówić.”

Koeman: „Musimy iść stopniowo do przodu. Myślę, że zagraliśmy naprawdę dobrze w ostatnim meczu z Valencią. To jest poziom, którego wymagamy od graczy.”

Koeman: „Nie możemy prosić tego zespołu o wygranie Ligi Mistrzów, ale dogadują się i wszystko idzie dobrze. Myślę, że możemy wyjść z tej grupy.”

Koeman: „Jest wielu doświadczonych graczy, którzy dają przykład młodym zawodnikom. Mimo młodego wieku zespołu mają doświadczenie w wielkich rozgrywkach. Grają też w drużynach narodowych.”

Koeman: „Ansu Fati nie może rozegrać 3 meczów w ciągu 7 dni. Zastanowimy się więc, co jest najlepsze dla niego i zespołu.”

Koeman: „Kiedy jesteś trenerem, nie możesz być zrelaksowany. Wszystko zależy od wyników”.

Koeman: „Następny mecz jest zawsze najważniejszy, ale pomyślmy o fizycznej sytuacji niektórych graczy”

By

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.