Kun Aguero pojawił się dzisiejszego dnia na konferencji prasowej w związku z jutrzejszym spotkaniem z Dynamem Kijów. Poniżej prezentujemy treść wypowiedzi Argentyńczyka.

”Jestem bardzo szczęśliwy faktem, że będę miał okazję na kolejne minuty w Lidze Mistrzów po moim debiucie. Mam dobre wrażenia po debiucie.”

”Mój debiut? Miałem okazję już grać na tym stadionie wcześniej, stadion robi wrażenie. Tego wieczoru myślałem tylko o zwycięstwie. Nie spodziewałem się tak gorącego przywitania przez kibiców, jestem bardzo wdzięczny.”

”Musimy wygrać, jeśli to nam się nie uda niemal na pewno zakończymy przygodę z Ligą Mistrzów. Z pomocą kibiców damy z siebie wszystko, aby w tym spotkaniu zdobyć trzy punkty.”

”Fati jest bardzo młody, trzeba mu pomagać, aby nadal się rozwijał. Weterani są po to, aby pomagać mu się rozwijać, ale i wspierać. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że jest wielkim talentem.”

”Nigdy nie stawiam sobie celów, po prostu staram się być w dobrej formie przez cały sezon, grać wiele meczów i zdobywać tytuły.”

”Gotowy na grę od pierwszej minuty? Staram się dawać z siebie wszystko na treningach, decyzja należy do trenera. Kiedy dobrze grasz masz większe szanse na grę od pierwszej minuty. Szanuję innych zawodników, pozycję zdobywasz dzięki dobrej postawie.”

”Kiedy podpisywałem kontrakt chciałem otrzymać numer 19 z którym miałem okazję grać w młodzieżowych drużynach reprezentacji. W tym czasie numer 10 należał do Messiego, a teraz do Ansu Fatiego. Ma wyjątkowy talent, który musimy dobrze wykorzystać.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.