Philippe Coutinho na konferencji prasowej reprezentacji Brazylii został zapytany przez dziennikarzy o sytuację ze spotkania z Celtą Vigo.

”Byłem zaskoczony, kiedy wróciłem do domu i zobaczyłem wiadomości. Podczas mojej kariery zawsze zachowywałem się jak profesjonalista i szanowałem wszystkich z którymi miałem okazję pracować. Cóż, szanuję również decyzje dziennikarzy.”

”Bardzo ciężko pracowałem, aby móc wrócić po trzech operacjach. Najważniejsza jest praca. Mocno wierzę w to co robię, wsystko co udało mi się dotychczas osiągnąć zawdzięczam ciężkiej pracy.”

”Czuje się dobrze, to oczywiste że dziewięć miesięcy bez gry jest trudne. Od momentu powrotu nie odczuwałem żadnych dolegliwości w kolanie. Trochę minęło czasu od mojego ostatniego występu, to zaszczyt móc nosić tę koszulkę (reprezentacji). Od swojego powrotu na murawę nie miałem jeszcze okazji gry czterech lub pięciu spotkań pod rząd, aby móc osiągnąć wysoką formę.”

”Oferta dla Xaviego z Brazylii? Byłem zaskoczony tą wiadomością, prawda jest jednak taka, że wykonał świetną pracę w Katarze.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.