Zarząd FC Barcelony planuje w zimowym okienku dokonać transferów, które wzmocnią zespół. Zanim jednak to się stanie jasne jest to, że jedną z krótkoterminowych misji Xaviego będzie uzyskanie maksymalnych korzyści od zawodników obecnych w kadrze.

Xavi powiedział, że wszyscy jego piłkarze, któych ma do dyspozycji muszą zrobić krok do przodu. Bardzo ważne jest to, aby piłkarze pomimo czasem gorszych występów nie chodzili z głową w chmurach tylko dążyli do poprawy swojej gry. Jednym z pierwszych zawodników od którego trener będzie oczekiwał wrzucenia wyższego biegu jest Yusuf Demir. Austriak w presezonie przekonał do siebie Koemana, jednak po rozpoczęciu rozgrywek jego pewność na boisku zdecydowanie spadła co z czasem przełożyło się na częstszy pobyt na ławce rezerwowych

FC Barcelona po sezonie będzie miała możliwość wykupienia piłkarza za 10 mln euro, aby jednak tak się stało piłkarz musi potwierdzić swoją dyspozycję na murawie. Od początku października Demir miał okazję zagrać tylko… 30 minut. Należy mieć nadzieję, że nowy trener zmobilizuje Demira do cięższej pracy i jego talent będzie widoczny na boisku, kiedy otrzyma szansę od trenera.

[sport]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.