Zapis konferencji prasowej Daniego Alvesa po zakończeniu prezentacji na Camp Nou.

”Jestem zachwycony i zaszczycony, że mogę tutaj wrócić. Minęło wiele czasu, prezydent pozwala mi na kolejne piękne chwile w karierze. Zaczynamy budować nową Barcelonę, Jesteśmy więcej niż klubem dlatego jestem w tym miejscu.”

”To wyjątkowe chwile kiedy mogłem ponownie założyć koszulkę, wejść do szatn, porozmawiać z kolegami. Czuje się jak w domu, przez głowe przeszło mi wiele pięknych chwil jakie miałem okazję przeżyć w klubie. Cules muszą połączyć siły i dażyć do zmian w klubie tak jak kilka dobrych lat temu.”

”Rozmawiałem z prezydentem, chciałem pomóc na wielu frontach. Musiałem być upierdliwy ponieważ oddelegował mnie do Xaviego, a on zadzwonił do mnie i powiedział mi, że jeśli chce wrócić to liczy na mnie. Ludzie skupiają się na pieniądzach, wynagrodzeniu… to nie jest najważniejsze. To nie była kwestia na mowę o pieniądzach, najważniejsza jest rodzina. Jestem tutaj dlatego ponieważ celem jest odbudowa kubu, który kochamy.”

”Mogę obiecać, że nie zawiodę kibiców, którzy dziś przybyli na stadion. Dzięki nim czuje się jednym z nich, ta chwila jest wyjątkowa.”

”Xavi zdecyduje gdzie zagram. Obecnie trenuje jako prawy obrońca i będę walczył o miejsce w składzie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc, Xavi w roli trenera, a ja jako piłkarz. Wszystko co robię, robię dla dobra klubu”

”Przyszedłem tutaj, aby pomóc. Jeśli ocenicie mnie na 4,5 to źle, jeśli mi nie pójdzie sam spakuje swoje walizki i odejdę. Muszę dać z siebie maksimum.”

[Sport, AS, Mundo Deportivo]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.