Joan Laporta był bardzo zadowolony z podpisania umowy z Dani Alvesem. Prezydent wierzy, że zawodnik pomoże zespołowi pod względem sportowym.

”Dziękuje ci Dani za powrót do Barcelony. Zrobimy to ponownie, to dzień wielkich emocji. Dani jest osobą, która sama doszła do wielkich osiągnięć, posiada charakter, ducha walki i talent. Prezentacja była spektakularna, kibicie cię kochają, zjednoczyłeś ich. Dani jest zawodnikiem z największą ilością zdobytych tytułów. Przyjaźnimy się od wielu lat, Alves poinformował mnie, że chce wrócić i pomóc klubowi. Odbyłem rozmowę z Rafą Yuste i Mateu Alemanym, wszyscy byliśmy zgodni, że fizycznie jest on ciągle bardzo dobrym piłkarzem. Ma wiele do zaoferowania, jego charakter i rywalizacja pomoże naszej drużynie.”

”Przekazaliśmy informację Xaviemu, że Alves chce wrócić. Odparł, że potrzebuje właśnie takich ludzi jak Dani.”

Powrót Messiego i Iniesty? ”Nie wykluczam tego, Dani powiedział, że wiek to tylko liczba. Powiedział, że czuje się na siłach aby nam pomóc. Doskonale zna naszą syutację finansową, którą staramy się poprawić. Jesteśmy mu wdzięczni. Nie znam przyszłości, dlatego nie mogę odpowiedzieć dokładnie na to pytanie, obecnie Leo i Andres mają ważne umowy w swoich klubach.”

Obniżenie płac ‘‘Traktujemy wszystkich z szacunkiem, nie możemy niczego narzucać. Warto dlatego w odpowiedni sposób negocjować. Klub ma się dobrze widać to pi Ansu czy Pedrim. Obecnie jesteśmy w czasie pewnej obniżki, w niedługim czasie poinformujemy o kolejnych przedłużeniach umów.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.