Francuski napastnik Antoine Griezmann, który w trakcie obecnego sezonu opuścił FC Barcelonę na rzecz Atletico Madryt udzielił wywiadu dla “Téléfoot” o swojej przeszłości w Barcelonie.

Griezmann uważa, że czas spędzony w Barcelonie ​​„nie był katastrofą” i twierdzi, że w Barcelonie zdobywał prawie 20 bramek w sezonie. Ponadto Francuz zapewnia, że ​​czuje się „dumny” z bycia culé.

“Mój czas w Barcelonie też nie był katastrofą, ponieważ zawsze strzeliłem prawie 20 goli w każdym sezonie . Dla mnie to wielka duma, że ​​grałem dla Barcelony – powiedział francuski napastnik.

“Jestem bardzo szczęśliwy, że pojechałem do Barcelony, miałem niesamowitych kolegów z drużyny. Wiele się nauczyłem od trenerów , chociaż czasami nie grałem, a czasami było ciężko” – dodał.

Griezmann mówił również o tym, co to znaczy dzielić szatnię w reprezentacji z takimi graczami jak Mbappé czy Benzema. „Kiedy widzę, jak Kylian lub Karim dochodzą do piłki, mogę spodziewać się z ich strony świetnej reakcji. Jest wiele możliwości i myślę, że to bardzo dobre dla zespołu” – powiedział. „Myślę, że znaleźliśmy system, w którym jest lepiej dla nas trzech. Bardziej lubię tworzenie, jestem bardziej wolny i mogę robić, co chcę” – skwitował.

[Sport]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.