Xavi Hernandez na pomeczowej konferencji prasowej cieszył się ze zwycięstwa z Espanyolem. Trener zaznaczył jednak, że jego zespół czeka jeszcze wiele pracy.

“Najbardziej podobało mi się podejście. Oczywiście musimy się poprawić, a jest wiele elementów do naprawy.””Kibice byli wspaniali. Nie byłem prawie sześć lat na Camp Nou, atmosfera była znakomita.”

“Ilias i Abde zagrali bardzo dobrze. Posiadają bez wątpienia wielki talent, ważne jest to, aby posiadać młodych piłkarzy, którzy są wstanie pomóc drużynie.”

“Pod koniec meczu brakło nam pewności do zdominowania gry. Nie mieliśmy problemów fizycznych w końcówce, a brakło interpretacji gry “

“Nasza sytuacja nie jest klarowna, a Espanyol w końcówce bardzo utrudniał nam życie. Mimo wszystko zasłużyliśmy na zwycięstwo.”

“Tworzymy zespół na nowo, ale zdobycie trzech punktów w derbach daje nam wiele satysfakcji. Dominowaliśmy przeciwnika przez 70, 75 minut, powinniśmy zdecydowanie lepiej zagrać w końcowej fazie meczu.”

“Aguero? Nic nie wiem o Kunie, rozmawialiśmy jest spokojny i musimy czekać. Nie posiadam informacji, które dziś wyszły na jaw.”

“To zwycięstwo poprawia nasze morale. We wtorek zagramy w Lidze Mistrzów i ten mecz musimy potraktować jako finał. Nie możemy zwieść.”

“To właściwy czas, aby postawić na młodych piłkarzy. Posiadamy znakomite pokolenie i musimy bazować na naszej filozofii.”

“Busquets jest mistrzem, jest kluczowa postacią w zespole. Bardziej wartościowy czuje się w reprezentacji. Musimy go doceniać, jest wspaniałym piłkarzem.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.