Alejandro Grimaldo, który dorastał w La Masii pojawił się na konferencji prasowej przed wtorkowym spotkaniem z FC Barceloną, jej zapis możecie przeczytać poniżej.

„Barcelona zawsze była moim domem i nie zamierzam zamykać drzwi” – ​​powiedział. „Nie zaprzeczam, zawsze będzie tam moje serce. Tam dorastałam i gra w tym klubie to jedno z moich marzeń, odkąd byłem mały”.

Lewy obrońca potwierdził, że nie będzie świętował gola przeciwko swojej poprzedniej drużynie, ponieważ jest dumny ze swojego czasu w La Masii.

„Mieszkałem w La Masii, tam dorastałem, tam się kształciłem, nauczyłem się pewnych wartości w życiu” – powiedział. „Jestem bardzo dumny ze swojego czasu w La Masii. Nie zamierzam świętować gola”. Alex Grimaldo popiera Xaviego, aby „zmienił wszystko” w Barcelonie


Xavi ma w tym tygodniu w roli trenera rozegra pierwszy mecz w Lidze Mistrzów, a Grimaldo poparł nowego menedżera:

„Myślę, że przybycie Xaviego może wszystko zmienić, mógłby przywrócić pewność która nieco została utracona – powiedział. – Xavi doda drużynie więcej siły. Ponadto wniesie te same pomysły jako trener, które miał jako piłkarz. Barcelona będzie się bardzo rozwijać w ciągu roku.” – skwitował.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.