Gerard Pique w przeddzień meczu z z Bayernem Monachium pojawił się na konferencji prasowej, gdzie odpowiadał na pytania dzienikarzy.

”To ciężki mecz, na trudnym terenie, ale możliwe jest awansowanie do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Celem jest zachowanie czystego konta i nie możemy pozwalić im na stwarzanie wielu szans. Jeśli zbliżymy się do celu to na pewno będzie nam łatwiej. Musimy być solidni i silni, myślę że wszystko może pójść w dobrym kierunku.”- powiedział.

”Musimy spojrzeć na teraźniejszość i przyszłość. Są rzeczy, na które można mieć nadzieję. Nie jesteśmy w takiej sytuacji, jak chcieliśmy, ale na zespół robi rzeczy robi postępy. Stopniowo wprowadzamy je i ulepszamy. Jestem pewien, że poprawimy się. Nadejdą znaczne lepsze dni dla nas.” – dodał.

”Znając Bayern, nie zwracają uwagi na to, że wyszli z grupy i to, że mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Jedyne, co jest dla nas warte, to zwycięstwo i obie drużyny pójdą po będą chciały wygrać.”

”Lewandowski? Nie możemy pozwolić mu grać w naszym polu karnym, cały zespół musi pracować na tyle, aby był jak najdalej od pobliża naszej bramki. Robert doskonale odnajduje się w tym obrębie boiska i jest bardzo niebezpieczny.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.