Pracuję nad tym, aby jutro wygrać mecz i przejść do fazy pucharowej. Taka jest nasza rzeczywistość, później skupimy się na pozostałych rozgrywkach, a na koniec sezonu zobaczymy co udało nam się osiągnąć. Jesteśmy Barceloną i musimy spróbować wygrać wszystko. Jutro możemy przejść do historii. Dlaczego by nie pomyśleć o pierwszym w historii zwycięstwie Barçy w Monachium. Przygotowaliśmy do walki o zwycięstwo.” – powiedział na wstępie.

Trener dodał, że „nie wiem, czy od cudu zależy to jak jutro potoczy się ten mecz. Postaramy się rywalizować naszą bronią, a na koniec zobaczymy jak było, czy Bayern zrobił nam krzywdę.”

Nowością w wyjściowej jedenastce katalońskiego zespołu będzie Dembélé . Xavi zaznaczył, że ” Wielokrotnie już mówiłem, że jest bardzo ważnym graczem. Jest już w 100% gotowy, bardzo nam pomógł w meczach w których miał okazję zagrać. Widzę go szczęśliwego i zmotywowanego, to musi być zaprocentować jutro. Ważny nie będzie tylko on, ale zespół i jego strategia. Musimy idealnie dopasować system pod grę i przeciwnika. Potrzebujemy wszystkch nie tyko Dembele

”Bayern jest jednym z najlepszych klubów na świecie. Mam nadzieję, że ostatnie porażki z Bayernem nie wpłyną na nas psychologicznie. Gracze muszą o wszystkim zapomnieć, to moja misja. Wyjdziemy, aby zdominować grę poprzez utrzymwanie się przy piłce. Spróbujemy wszystkiego, chociaż nie będzie łatwo.” – zadeklarował.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.