Junior Fripoo, który w niedalekiej przyszłości odszedł z Barcelony do Leeds United udzielił wypowiedzi, w której skrytykowal Ronalda Koeman.

Boczny obrońca Junior Firpo , obecny zawodnik Leeds zapewnie nie tak wyobrażał sobie czas spędzony w Barcelonie. Szczególnie zimne były jego relacje z trenerem Ronaldem Koemanem , którego nazwał kłamcą. Znacjonalizowany Hiszpan, opuścił Barçę zeszłego lata za 15 milionów euro po tym, jak nie wszedł w plany Holendra.

“W momencie, kiedy trener zaczyna cię okłamywać, kiedy prosisz go o wyjaśnienia, zdajesz sobie sprawę, że jesteś oszukiwany. Nie ma sensu prosić go o wyjaśnienia, skoro znów cię oszuka. Okłamał mnie, ponieważ mówił mi rzeczy, które nie miały sensu, że źle trenuję, że mam zły wpływ na zespół… takie rzeczy. Możesz zapytać o to wszystkich z piłkarzy, którzy pozostali w drużynie lub mieli ze mną kontakt. Nie mam pojęcia, co oznacza zły wpływ na zespół, podejrzewam, że chodziło o moje nastawienie. Nie wiem w jakim sensie młody chłopak, który dopiero przyszedł, źle wpływa na ekipę, która wygrała wszystko i gra tam przez całe życie.”

Ponadto Junior Firpo potwierdził doniesienia Pjanicia, który mówił o tym, że Koeman nie miał szacunku do niektórych piłkarzy:

„ Brak szacunku, nie tylko dla mnie, ale dla innych kolegów z drużyny. Nigdy tego nie zrozumiem po meczu, kiedy zmiennicy trenowali następnego dnia, Koeman zostawał w swoim pokoju, kiedy my trenujemy – powiedział stanowczo o postawie Holendra.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.