FC Barcelona zamierza wzmocnić drużynę w zimowym okienku transferowym. Jak informuje “Cadena SER”, Xavi może liczyć na dwa transfery, które zwiększą rywalizację w ofensywie.

“Blaugrana” ma obecnie spore problemy finansowe oraz sportowe. Drużyna z Camp Nou już po fazie grupowej odpadła z Ligi Mistrzów, a w krajowych rozgrywkach zajmuje dopiero ósme miejsce.

Zespół ma zostać wzmocniony w zimowym okienku. Transfery są konieczne, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę siłę ofensywną drużyny.

Głównym celem ma być sprowadzenie Ferrana Torresa. Choć na razie Barcelona nie dogadała się w sprawie transakcji z Manchesterem City, to w klubie wciąż liczą na to, że wkrótce się to zmieni. Oprócz tego, Barcelona koniecznie chce wzmocnić pozycję typowej “9”, ale o jakimś dokładnym nazwisku mowy na razie nie było.

Szkoleniowiec “Blaugrany”, Xavi, uzyskał zapewnienie od Joana Laporty, że dostanie do swojej dyspozycji dwóch nowych zawodników. Czas pokaże, czy prezes klubu wywiąże się z danej trenerowi obietnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.