W ramach “Maradona Cup” we wtorek 14 grudnia 2021 roku, Barcelona rozegrała mecz towarzyski z Boca Juniors w celu upamiętnienia legendy światowego footboll’u Diego Armando Maradony.

Mecz zakończył się wynikiem 1-1 lecz zwycięzcę wyłoniły rzuty karne w których drużyna Xaviego przegrała 2-4. Nasza gra zważywszy na to, że grało bardzo dużo młodych i nie ogranych zawodników wyglądała dobrze, czasem brakowało większego ruchu do piłki i wychodzenia na pozycje.

Duży plus możemy zapisać dla naszego byłego-nowego reprezentanta Daniego Alvesa, który mimo 38 lat na karku wykazywał się dużym zaangażowaniem oraz był wszechobecny, grał zarówno na obronie, pomocy oraz nie brakowało go w ataku.

Cieszyć może fakt, że młodzi zawodnicy którzy w obecnej sytuacji klubu są jego przyszłością, dostają szansę na wdrażanie się w taktykę jak i drużynę naszego nowego szkoleniowca. Widać było u nich chęć pokazania się i zaangażowanie w grę zespołu.

Każdy z nas Culer liczy na poprawę wyników naszego zespołu, lecz musimy być cierpliwi, musimy czekać i będziemy czekać jeszcze długo by powrócić na odpowiednie tory.

FC Barcelona: Neto – Alves, Éric García (min. 60. Mika Marmol), Lenglet (min. 46 Mingueza), Balde – Puig, Sanz (min. 60, Pereira), Coutinho (min. 67, G. Jaime) – Demir (min. 46 Ilias), Jutgla, Dest (min. 64, Comas)

Boca Juniors: Rossi – Advincula (min. 64, Zambrano), Izquierdos, Rojo, Fabra – Almendra (min. 64, González), Campuzano (min. Varela), Ramírez (min. Molinas)– Cardona (min. 46, Zeballos), Vázquez (min. 64, Salvio), Villa (min. 64, Pavón)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.