Po zakończeniu spotkania z Boca Juniors przed kamerami Barca TV obecni byli: Eric Garcia i strzelec bramki dla FC Barcelony Ferran Jutgla. Poniżej wypowiedzi obu zawodników:

Wypowiedź Erica Garcii

”Oczywiście, z tego spotkania możemy wyciągnąć odpowiednie wnioski, szczególnie z pierwszej połowy. Graliśmy w taki sposób, jak chcieliśmy, a rywalom ciężko było złapać kontakt z piłką. Przyswajamy koncepcję gry i skupiamy się na przyszłości.”

Miałeś okazję zagrać ze swoim idolem Danim Alvesem ”Tak, jest legendą piłki nożnej i klubu. To zaszczyt mieć go w swojej szatni. Nie możemy się doczekać, aż będzie grał, bo będzie dla nas bardzo ważny.”

Wypowiedź Ferrana Jutgli

”Bardzo cieszy mnie zdobyta bramka, ale szkoda że nie udało się naszemu zespołowi utrzymać wyniku do końca. Musimy wyciągnąć wnioski, jestem zadowolony z okazji zebrania doświadczenia w pierwszym zespole. Strzelona bramka bardzo mnie motywuje do dalszej ciężkiej pracy”

Debiut w niedzielnym meczu ligowym z Osasuną ”Od dziecka marzyłem o debiucie w rozgrywkach Primera División. Otrzymałem tę szansę od klubu, jestem bardzo wdzięczny, wykorzystam ją.”

[BARCA TV]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.