Francuski skrzydłowy nie pojawił się wraz ze swoimi kolegami z drużyny na pożegnaniu Aguero, ani nie był obecny prezentacji projektu Espai Barça, który prezentuje przyszłość Camp Nou

Pożegnalna konferencja prasowa Agüero była planem pierwszego zespołu na najbliższą środę. Pojawiła się jednak nieobecność która na pierwszy rzut oka była niezauważona, a mowa tutaj oczywiście o Dembélé.

Francuski skrzydłowy nie był obecny na pożegnaniu Agüero ani podczas wizyty na wystawie Espai Barça, aby zobaczyć, jak będzie wyglądało Camp Nou w przyszłości, co wzbudziło wątpliwości, czy Dembélé pojawił się nabadaniach medycznych po tym, jak odczuł dyskomfort na El Sadar.

Należy pamiętać, że Dembélé był częścią kadry Barçy, która udała się do Arabii Saudyjskiej, aby rozegrać Puchar “Maradona” przeciwko Boca Juniors, ale Xavi postanowił pozostawić go na ławce z myślą meczu ligowego z Elche.

Warto wspomnieć, że Pedri również nie był obecny na pożegnaniu Agüero , ale w jego przypadku jego nieobecność była spowodowana badaniami kontuzji mięśnia czworogłowego, przeprowadzone testy potwierdzają, że Pedri jest na dobrej drodze do powrotu do zdrowia.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.