Bardzo zaawansowane porozumienie w którym udział weźmie trzy kluby może doprowadzić Alexisa Sancheza ponownie na Camp Nou.

Barça, Inter Mediolan i Sevilla pracują nad przeprowadzeniem operacji, która interesuje Barçę i „Neroazzurri”.

Cała operacja transferowa rozpoczyna się od potrzeby pozbycia się przez Barçę Luuka de Jonga , piłkarza, który miał okazję zagrać od pierwszej minuty w Pampelunie z powodu kontuzji Memphisa Depaya i ponownie potwierdził, że nie pasuje do systemu gry zespołu FC Barcelony.

Pomimo złego sezonu w Barcelonie, w którym strzelił tylko jednego gola w oficjalnym meczu, Luuk de Jong nadal jest rozchwytywany, a Inter Mediolan jest zainteresowany jego usługami. Interistas akceptują transfer – któremu Sevilla, klub posiadający kartę zawodnika na własność, nie sprzeciwia się – Holender nie tylko miałby okazję na nowy klub, ale Alexis Sánchez wróciłby do Barcelony.

Alexis pozostawił po sobie bardzo dobre wspomienia w Barcelonie i był bardzo kochany przez fanów Barcelony przez trzy sezony, w których grał na Camp Nou. W sumie rozegrał 141 meczów, w których strzelił 47 bramek i zaliczył 35 asyst.

Xavi Hernández potrzebuje napastnika, który również schodzi ze skrzydła i Alexis wydaje się jedną z opcji, sam piłkarz byłby chętny do powrotu. Mateu Alemany, dyrektor klubu czeka na zielone światło od Xaviego, aby sfinalizować transfer.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.