FC Barcelona to wspaniała rodzina składająca się z tysięcy federacyjnych sportowców, do której musimy zaliczyć trenerów, asystentów i pracowników korporacji.

Zapewnienie wszystkim odpowiedniej obsługi (samolot, autokar, hotel itp.) wymaga rozbudowanej infrastruktury, odpowiedniej logistyki… i znacznego budżetu na wydatki.

Na sezon 2021-22 ten budżet na podróże przekracza 13 milionów euro, podział na poszczególny zespół nie jest identyczny, wszystko jest podzielone w zależności od wyników sportowych. Podstawami polityki “podróży” są: planowanie, wyprzedzenie, kontrola, odpowiedzialność, opłacalność kosztów” oraz „zagwarantowanie reprezentacji instytucjonalnej transportu na wszystkie konkursy”.

Jeśli chodzi o zarząd FC Barcelony , wyprawy sportowe i wyjazdy promocyjne muszą spełniać następujące wymagania: Wszyscy muszą akceptować warunki oficjalnej trasy, z wyjątkiem prezydenta; pełne wyżywienie, obiady i kolacje poza trasą będą płatne osobiście; Osoba towarzysząca jest dozwolona przy uiszczeniu specjalnej ceny klubowej i zawsze opłata musi być dokonana przed wyjazdem.

W przypadku podróży służbowych warunki to: samolote klasy „biznes” i przede wszystkim hotele czterogwiazdkowe . Prezydent posiada „podwyższoną klasę” w biznesie podczas podróży z pracownikami klubu. Transfery taksówką lub VTC. Usługa szoferska tylko w celu uczestniczenia w oficjalnych wydarzeniach lub dużych wydarzeniach. Wszystkie dodatkowe usługi opłacane są z własnej kieszeni przy opuszczeniu hotelu.

[SPORT]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.