Barça, Inter Mediolan i Sevilla doszły już do porozumienia ws. wszystkich formalności, które pozwolą powrócić Alexisowi Sanchezowi na Camp Nou.

Kierownictwo sportowe FC Barcelony intensywnie pracuje nad wzmocnieniem kadry podczas zimowego okienka transferowego. Zarząd ufa projektowi Xaviego Hernándeza i chce dać trenerowi “narzędzia” niezbędne do konkurowania w piłkarskiej elicie. Alexis Sánchez , jak podała gazeta SPORT , jest jednym z nazwisk, nad którym pracuje klub. Operacja transferowa która ma doprowadzić Chilijczyka do powrotu na Camp Nou, jest bardzo zaawansowana.

W rzeczywistości istnieje już porozumienie między FC Barceloną, Interem Mediolan i Sevillą, drużyną która posiada pełne prawa do Luuka de Jonga . Holenderski napastnik będzie grał na wypożyczeniu do końca tego sezonu na Giuseppe Meazza, jeśli Barcelona zdecyduje się na sprowadzenie Alexisa. Na Sánchez Pizjuán priorytetem jest to, aby zespół pozyskujący De Jonga przejął jego wynagrodzenie. W zasadzie nie będzie sprzeciwu wobec wymiany ze strony stolicy Andaluzji.

Duża lista płac daje minimalny margines manewru Barçy, która nadal ma problemy ze sprzedażą piłkarzy, którzy się nie sprawdzają. Klub czeka na ruch trenera, aby ostatecznie zamknąć całą operację transferową.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.