Ostatnie dni jeśli chodzi o informacje transferowe to prawdziwe szaleństwo. Z Barceloną łączonych jest coraz więcej piłkarzy w niektórych informacjach znajduje się jednak dużo prawdy, pozostałe to jednak pożywka mediów, które same przypisują kolejnych to piłkarzy Barcelonie.

Prawdą jest to, że Barcelona cierpi w ataku przez brak typowej dziewiątki oraz częstych kontuzji jakie spotykają jej piłkarzy.

W ostatnim czasie wiele spekulowało się w temacie transferu Cavaniego. Reprezentant Urugwaju miał początkowo trafić do Barcelony latem 2022 roku, jednak wszystko bardzo szybko się zmieniło i do transferu może dojść już zimą.

Obecna umowa Cavaniego z Manchesterem United jest ważna do 30 czerwca 2022 roku. 34- letni napastnik miałby zerwać swoją umowę z zespołem Czerwonych Diabłów za co zapłaciłaby Barcelona.

Negocjacje są na zaawansowanym poziomie, Xavi chciałby zobaczyć byłego piłkarza m.in SSC Napoli czy PSG już zimą w stolicy Katalonii.

Po transferze Cristiano Ronaldo rola Cavaniego zdecydowanie zmalała ze względu na fakt, że to właśnie portugalski zawodnik częściej gra w wyjściowej jedenastce na pozycji numer 9.

TyC Sports podaje, że Edison odrzucił bardzo korzystną ofertę z Boca Juniors ze względu na wielką chęć dołączenia do FC Barcelony.

Statystyki z obecnego sezonu:

  • Premier League: 5 spotkań (214 minut), 1 bramka
  • Liga Mistrzów: 3 spotkania (60 minut).

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.