W styczniu minie rok od momentu kiedy pojawiliśmy się w internecie, mieliśmy swoje lepsze i gorsze momenty, jednak nieprzerwanie robiliśmy kolejne ważne kroki w naszej działaności, aby dotrzeć do jak największej ilości odbiorców – kibiców FC Barcelony w Polsce. Na chwilę przed naszymi urodzinami postanowiliśmy założyć konto na Patronite, dlaczego? to postaramy Wam się wytłumaczyć poniżej.

Strona internetowa wydaje się być prosta do stworzenia… jednak nadeszły takie czasy, że każdy zwykły program, który jeszcze ponad dziesięc lat temu mogliśmy pozyskać za darmo teraz jest płatny.

Nie inaczej jest ze stroną internetową, serwer, domena, certyfikaty, awarie, rozwój, nowe wtyczki… wszystko to kosztuje i to nie małe pieniądze, dlatego wsparcie nas każdą złotówką w tej kwestii jest bardzo ważne, abyśmy mogli ciągle dla was tworzyć to wszystko co do tej pory w internecie.

Prowadzenie serwisu i dzielenie się z Wami różnymi wiadomościami jest naszym hobby i chcemy się dzielić z Wami jak największymi możliwościami!

Tworzeniem treści związanej z FC Barceloną zajmuje się od 2008 roku, od tego czasu minęło bardzo dużo czasu mimo tego, że przybyło mi lat ciągle mam w sobie chęci na tworzenie nowych projektów, a jednym z nich jest właśnie ten serwis.

Pisanie wiadomości sprawia mi bardzo dużą przyjemność, ale również zajmuje dużo czasu. W redakcji obecnych jest jednak kilku bardzo młodych zdolnych redaktorów, którzy liczę na to, że w niedalekiej przyszłości zagoszczą w bardzo dobrych redakcjach sportowych. Jesteśmy młodym zespołem, którym stara się to wszystko dla Was tworzyć.

Prowadzenie serwisu tym bardziej o tak bardzo medialnym klubie jak Barcelona pochałania dużo czasu, chcemy jednak przy Waszym wsparciu być dla naszych Was prawdziwym centrum kibica, a przy okazji pogodzić przyjemne z pożytecznym. 

Nie ma co ukrywać, prowadzenie serwisu w bardzo aktywny sposób kosztuje nas bardzo wiele czasu. Cały swój dzień, tydzień, miesiąc czy rok spędzam w szczególności na tworzeniu w regularnym tempie wiadomości, które następnie są publikowane w serwisie. Staramy się podzielić w odpowiedni sposób nasze zajęcia w odpowiedni sposób, aby być z Wami ze wszystkimi wiadomościami i statystykami na bieżąco.

Jeśli deceniacie naszą pracę, ale chcecie również nam pomóc w rozwoju strony to macie okazję dołączyć do grona naszych partnerów, któzy również zostaną w odpowiedni sposób docenieni.

ABY ZOSTAĆ NASZYM PATRONEM – KLIKNIJ TUTAJ

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.