Víctor Font był gościem programu „FAQS” w TV3, gdzie miał okazję podzielić się swoimi odczuciami odnośnie wydarzeń związanych z FC Barceloną i podzielić się swoimi “wrażeniami” kilka miesięcy po przegranej w wyborach z Joanem Laportą.

W najbliższą niedzielę Barça zorganizuje referendum, aby socios podjęli decyzję czy zezwalają Radzie Dyrektorów na finansowanie „Espai Barça”. „Referendum zostało przesunięte w czasie po dyskusjach w Zgromadzeniu. Zagłosuję i jestem na tak, ale mam wrażenie, że podchodzimy do tego referendum z myślą nowego Camp Nou i nowego Palau, a nie konkretnych warunków finansowania i projektu architektonicznego ”, wyjaśnił. I dodał, że „uważamy, że wykorzystujemy głosowanie elektroniczne do regularnego składania zapytań. Jako pierwszym udało nam się przedstawić ten punkt na Zgromadzeniu. Mam nadzieję, że od tej chwili stanie się to rzeczywistością i w następnych wyborach będzie można głosować w ten sposób” – wyznał Font .

Xavi Hernández

“Wiedzieliśmy, że ważne jest, aby projekt był w dobrych rękach. Byłem bardzo konkretny, że w moim projekcie Xavi musiał mieć całą moc obszaru sportowego. Pracowaliśmy nad strukturą sportową, która ma zapewnić nam wspaniałą przyszłość. Cieszę się, że Laporta się opamiętał i zmienił zdanie i teraz rządzi Xavi.”

Kampania wyborcza, Baner wyborczy Laporty w Madrycie

“Na pewno mogliśmy zrobić to lepiej podczas procesu wyborczego. Nie potrafiliśmy się dobrze wytłumaczyć, mówiąc ludziom, że baner to nie projekt. To był zamach stanu. Mam przed oczami to co wydarzyło się w Madrycie. Kiedy to zobaczyłem, pomyślałem, że to nie jest ważne, ale po kilku minutach zauważyłem, że to bardzo wzmocniło kampanię Laporty ”

Leo Messi

“Jestem przekonany, że można było zapobiec odejściu Messiego. Z naszym szokującym planem, obniżeniu płac, dałoby nam to pole manewru dla Messiego, aby go zatrzymać. Planowaliśmy zawrzeć z nim umowę na całe życie” – powiedział Font .

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.