Trener Elche na pomeczowej konferencji prasowej żałował, że jego drużynie nie udało się zdobyć punktu podczas wizyty na Camp Nou po dobrym zaciętym spotkaniu.

Francisco Rodríguez , trener Elche , przyznał, że przy wyniku 2:2”, który udało się jego drużynie uzyska w drugiej połowie, myślał „o wygraniu meczu na Camp Nou”, ale ostatecznie bramka Nico Gonzáleza na pięć minut przed końcem dała prowadzenie i ostateczny triumf Barcelonie.

Francisco wyjawił na konferencji prasowej, że „w szatni” pojawił się pomysł, że „trzeba mieć wystarczająco dużo osobowości, aby osiągnąć coś pozytywnego”.

W każdym bądź razie trener Elche przyznał, że Barça „miała wystarczająco dużo szans w pierwszej połowie, aby rozstrzygnąć mecz”, choć uważał, że to bardziej zasługa drużyny Barcelony niż wada Elche. – Wprowadzili do środka Jordiego Albę i jest to sytuacja, której nie mieliśmy pod kontrolą. Dlatego zmieniliśmy system gry w 7. minucie – powiedział.

Jeśli chodzi o młodych piłkarzy Barçy , Francisco powiedział, że drużyna Barçy „ma piłkarzy, którzy za kilka lat staną się najlepszymi graczami na świecie, choć wciąż brakuje im zadania ostatecznego ciosu”. Wśród nich jest Gavi, który „Dzisiaj pokazał swoją osobowość, aby pociągnąć zespół”

“Barcelona na pewno będzie w górnej części tabeli, chociaż nie wiem, na jakiej pozycji.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.