Xavi Hernandez pojawił się na konferencji prasowej w przeddzień meczu z Sevillą. Poniżej prezentujemy jej zapis.

“Prezentują się bardzo dobrze, wykonują znakomicie swoją robotę. Mają jednego z najlepszych trenerów, a w dodatku w klubie obecny jest Monchi.” – powiedział.

“Brakuje nam do nich dziesięć punktów, nie możemy przegapić okazji na odrobienie strat . Jesteśmy w dobrym momencie i jesteśmy szczęśliwi. Rozumiemy system gry i w sobotę zobaczyliśmy dobry mecz. Mają świetny zespół i będzie to nas kosztować ale nie możemy się doczekać zdobycia wszystkich trzech punktów, które dałyby nam sporo pozytywnych moralów na kilkudniowy odpoczynek i powrót w styczniu” – dodał.

„Musimy przedłużyć z nim umowę. W razie potrzeby złożymy się” – żartował trener Barçy, który wyczerpująco podchodził do tego, co klub ma do zrobienia: „ Nie możemy stracić tego typu piłkarza . Tacy piłkarze muszą być naszą przyszłością ”. Trener Blaugrany optymistycznie podchodził nowego kontraktu Gaviego: „Rozumiem i wiem, że klub bardzo dobrze pracuje nad odnowieniem umowy Gaviego. To jest niezbędne dla zespołu”.

„Jest spektakularny. To przyszłość klubu. Gavi jest podekscytowany tym, jak gra. i rywalizuje. To jest bezcenne dla trenera ”

“Ter Stegen? Uważam go za jednego z najlepszych bramkarzy na świecie, to prawda że zdarzają mu się błędy, ale wie co musi poprawić.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.