Dani Alves udzielił wypowiedzi dla Canal Football Club, gdzie odniósł się do swojego powrotu do Barcelony, przeszłości w innych klubach i odejścia Leo Messiego.

“Jestem wdzięczny piłce nożnej, że ponownie mogłem trafić do tego klubu, od pięciu lat chciałem, aby tak się stało. Odchodząc do Juventusu chciałem zagrać tam kilka dobrych sezonów i ponownie wrócić do Barcy. Ten plan mi się jednak nie udał i odszedłem do PSG. Będąc w Sao Paolo dalej o tym myślałem, powrót z Brazylii do tak wielkiego klubu jest bardzo trudne.” – powiedział.

“Jesteśmy przyzwyczajeni do tego że skupiamy się na pieniądzach, ja jednak taki nie jestem. Wcześniej nie miałem pieniędzy więc możliwość zgarnięcia kilku milionów jest dla mnie bez różnicy. Życie się kończy… Nie każdy z nas posiada prywatną łódź czy samolot. Posiadamy wspomnienia z dobrych momentów. Kiedy odejdę z tego świata chcę, aby ludzie wspominali mnie jako osobę, która myślała inaczej od innych.” – dodał.

“Messi w PSG? Życie pokazało mi że bez względu na talent i umiejętności w nowym miejscu musisz się zaadoptować. Musisz przejść okres adaptacji bez względu na to co wcześniej osiągnąłeś lub jak masz na nazwisko. Messi spędził tutaj całe swoje dotychczasowe życie a teraz przeniósł się do zupełnie innego miejsca co nie jest na pewno na początku łatwe” – stwierdził.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.