FC Barcelona koncentruje się na odnowieniu umowy z Ousmane Dembélé. Klub za wszelką cenę stara się przekonać piłkarza do przedłużenia kontraktu, który został przygotowany w odpowiedni sposób, aby zadowolić obie strony.

To ostatnia prosta negocjacji, ostateczne decyzje powinniśmy poznać końcem obecnego lub kolejnego tygodnia. Wiadomo, że w grę wchodzi możliwość krótkoterminowego przedłużenia umowy, która mogłaby z czasem zostać przedłużona na dłuższy okres.

Zarobki były najpoważniejszą przeszkodą w negocjacjach. Barça postanowiła sformułować umowę w ten sposób, że odpowiednie sumy wpływały by na konto Francuza w zależności od realizacji zawartych w nim celów.

Francuz może stać się najlepiej opłacanym zawodnikiem w drużynie, jeśli jego występy będą optymalne, a drużynie uda się wrócić na ścieżkę zdobywania tytułów. Agenci i bezpośrednie środowisko piłkarza chcą bardzo wysokiej prowizji za odnowienie umowy biorąc pod uwagę, że Dembélé kończy się umowa.

Barça przedstawiła już różne propozycje gospodarcze, aby piłkarz przedłużył umowę o cztery sezony, ale nie mają ostatecznego potwierdzenia. Klub naciska na piłkarza, aby potwierdził swoją decyzję przed powrotem z przerwy świątecznej, a w ciągu najbliższych kilku godzin odbędą się kolejne rozmowy, które mogą mieć decydujące znaczenie.

Jedną z opcji jest odnowienie kontraktu na dwa sezony, co podoba się otoczeniu zawodnika.

Jeśli umowa nie zostanie przedłużona przed końcem stycznia, Barça powinna przyspieszyć odejścia czterech lub pięciu piłkarzy, aby mieć realne możliwości pozyskania nowych zawodników zimą.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.