Memphis Depay rozpoczyna drugą połowę sezonu z Barçą. Holenderski piłkarz wyzdrowiał po kontuzji, której doznał na początku grudnia i wrócił do treningów z grupą w ramach otwartego treningu na Camp Nou.

Po zakończeniu sesji Memphis zwrócił się do mediów klubu i był „szczęśliwy i podekscytowany” sesją, którą odbył ze swoimi kolegami z drużyny na murawie stadionu pod czujnym okiem fanów Barcelony. „Bardzo mi się to podobało, to niesamowite, że Barça prowadzi sesję treningową otwartą dla kibiców. Nigdy nie widziałem czegoś podobnego na świecie, fani są bardzo niesamowici” – wyjaśnił zawodnik Barcelony.

Memphis pochwalił również energię, którą kibice przekazują zespołowi: „Wspierali nas i dawali energię, która jest bardzo potrzebna na ten nowy rok. Zawsze nas wspierają, jest to coś, co naprawdę szanuję” – wyznał Memphis.

„Moim celem w 2022 roku jest zdobywanie tytułów, po to tu przyjechałem. Wiemy, że musimy jeszcze wiele poprawi ć, ale ciężko pracujemy. Zwycięstwo na Majorce jest ważne, aby piąć się w ligowej tabeli ” – zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.