Piłkarz zdaje sobie sprawę z faktu, że w zespole Xaviego Hernándeza nie będzie odgrywał dużej roli i najlepsza decyzją będzie odejście.

Coutinho poinformował już klub, że zgodzi się na odejście jeśli otrzyma interesującą ofertę pod względem sportowym. Philippe chce udać się z Brazylią na Mistrzostwa Świata w Katarze, a najlepszym sposobem na “otrzymanie powołania” jest regularna gra w klubie.

Coutinho chciał odnieść sukces na Camp Nou, ale jego kontuzje i brak ciągłości sprawiły, że najdroższy transfer w historii klubu stał się rozczarowaniem.

Przed świętami Bożego Narodzenia doszło do spotkania na linii Coutinho – klub. Marzeniem Brazylijczyka jest bez wątpienia powrót do Premier League, jednak nie wydaje się być on prosty do zrealizowania.

Mimo wszystko Barça i klub wysłały już zapytania transferowe do Angielskich klubów. Kilka tygodni temu Barça uważała jego odejście za mało prawdopodobne, ale teraz wydaje się, że negocjacje zaczynają się ożywiać. Jeśli Philippe opuści ostatecznie klub w styczniu to będzie to wypożyczenie.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.