Były dyrektor sportowy Bayernu, który przyznał, że bawarski klub już pracuje nad wzmocnieniem składu w przyszłym letnim okienku transferowym, zwrócił uwagę, że nie widzi opłacalnej operacji: „Jestem dość sceptyczny o możliwym transferze do Bayernu tego lata”.

Obrońca ma kontrakt do 30 czerwca 2025 r., a najnowsze informacje wskazują, że klub szuka dla niego opcji ze względu na jego wielką wartość rynkową i niewielkie zaufanie, jakim darzy go Xavi Hernández. Bayern był jedną z drużyn najbardziej zainteresowanych transferem Amerykanina.

Dylemat w drużynie, ​​Xavi Hernández, jasno określił swoje priorytety dla prawej strony: dwa starty dla Daniego Alvesa. Klub przeżył gehennę od czasu odejścia Brazylijczyka: Semedo, Sergi Roberto, Douglas, Mingueza, Dest czy Emerson to tylko niektóre z nazwisk, które bez powodzenia rywalizowały w tej dziedzinie.

Dest ostatnio nic nie pokazuje w klubie, nie gra a jak gra to zawodzi. Nie ma od niego ofensywnych udanych wejść w pole karne przeciwnika, w obronie zostawiał duże luki. Może warto go sprzedać póki jest coś wart i jeżeli to prawda odłożyć na transfer Haalanda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.