Zapraszamy państwa do zapoznania z ocenami zawodników za spotkanie Granadą.

Ter Stegen6

Niemiecki bramkarz w poprzednim ligowym spotkaniu uratował Barcelonie zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania. Dodało mu to wiele pewności, ponieważ w spotkaniu z Granadą zaliczył kilka udanych interwencji, jednak przy stracie bramki był bezsilny i nie mógł nic zrobić. To spowodowało u niego wielką złość.

Dani Alvea – 7

Po swoim powrocie do Barcelony miał okazję w końcu poczuć smak ligowych rozgrywek. Zaliczył fenomenalną asystę przy bramce Luuka de Jonga. Był bardzo inteligentny w swojej grze, na pewno może dać z siebie jeszcze więcej jeśli złapie większy rytm meczowy.

Gerard Pique – 5

Starał się dyrygować linią obrony, chociaż kilkukrotnie musiał ratować go Eric Garcia. W grze obronnej przeplatał dobre interwencje z tymi złymi. Był również aktywny przy rzutach różnych pod bramką Granady.

Eric Garcia – 5

Rozgrywał bardzo poprawne spotkanie do momentu, kiedy kontuzja zmusiła go do opuszczenia placu gry. W momencie zbliżania się i gry w wyjściowej jedenastce spotkał go wielki pech jakim jest kontuzja.

Jordi Alba – 5

Przeciwko Granadzie nie był widoczny w grze ofensywnej, częściej skupiał się na zadaniach defensywnych.

Sergio Busquets – 5

Piłkarze Granady sprawiali mu problemy w środku pola. Sergio rozegrał poprawne spotkanie, jednak niekiedy brakowało mu szybszych decyzji.

Nico Gonzalez – 5

Starał się brać na siebie odpowiedzialność oraz tworzyć solidne akcję zespołu. Niejednokrotnie popisywał się bardzo technicznymi zagraniami, które z przyjemnością odtwarzał realizator.

Gavi – 5

Solidny występ, dużo biegał, jednak brakowało mu nieco więcej zaangażowania w grze bez piłki. Otrzymał czerwoną kartkę na dziesięć minut przed końcem spotkania kiedy nie trafił w piłkę i trafił w nogi Alexa Collado.

Dembélé – 4

Sam piłkarz będzie chciał jak najszybciej zapomnieć to spotkanie, był zagubiony. To bardzo dziwne, że zawodnik grający na takim poziomie mając piłkę w okolicach szesnastego metra nie stara się jej technicznie z dobrą rotacja skierować do bramki tylko oddaje strzał w pozycji naskoku, z palców i w dodatku bardzo się odchylając, to już nie pierwszy raz kiedy Ousmane podejmuje bardzo słabe decyzje. Francuz starał się szarpać na skrzydle, jednak ten mecz po prostu zagrał poniżej pewnego poziomu.

Jutgla – 5

Młody napastnik jest pozytywnym zaskoczeniem. Stara się brać grę na siebie i poruszać się z nią w kierunku bramki przeciwnika. Stara się, walczy, próbuje.

Luuk de Jong – 7

Ma za sobą kolejne wspaniałe spotkanie. Nieuznany gol, nieprawdopodobny wolej, Oddawanie strzałów… Aż w 57 minucie, tym razem fantastyczna główka nad Víctorem Díazem, która dała prowadzenie, a ostatecznie jeden punkt Barcelonie.

Clement Lenglet – 4

Pojawił się na murawie za kontuzja samego Erica Garcię i zaraz po wejściu otrzymał żółtą kartkę. Wyglądał na bardzo zdenerwowanego.

Memphis Depay – 4

Wrócił po miesiącu przerwy, która była spowodowana kontuzją. Brakowało mu zdecydowanie porozumienia z zespołem, był wolny, był, ale w rzeczywistości go nie było…

Ez Abde – 6

Chłopak gra bez żadnych kompleksów, bardzo dobrze czuje się z piłką przy nodze. Był bliski strzelenia bramki, ale jego strzał został ostatecznie zablokowany. Będzie dla nas ważnym piłkarzem, bez wątpienia.

Alvaro Sanz – 5

Wszedł na murawę w ostatnich minutach, aby przytrzymać piłkę w środku pola. Poprawny występ, może mieć czuć mały niesmak, że po jego wejściu zespół stracił bramkę, ale wpadła ona z jego winy. Kolejny młody piłkarz, który z czasem może bardzo dobrze się rozwinąć.

[sport/ własne]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.