Xavi Hernandez pojawił się na konferencji prasowej w przeddzień pucharowego spotkania z Realem Madryt. Zapis wypowiedzi dostępny poniżej.

“Superpuchar jest okazją do zdobycia tytułu. Real Madryt prowadzi w LaLiga, ale teraz czekają nas inne rozgrywki. El.Clasico to zawsze wyjątkowe spotkanie.”

“Ferran Torres zostanie niedługo oficjalnie zarejestrowany.”

“Obecność Ferrana i Pedriego to dla nas wspaniała wiadomość. Bardzo cieszę się z ich powrotu, ale z decyzjami czy zagrają musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość.”

“Jutro zobaczycie kto zagra, dziś nie będę o tym mówił czeka nas jeszcze sesja treningowa.”

“Chciałbym, aby to zwycięstwo było punktem zwrotnym mając na uwadze poprzednie porażki w klasyku. Ważne jest zwycięstwo, każdy mecz w Superpucharze jest jak mecz finałowy.”

“Wiele poprawiliśmy w naszej grze, czeka nas jutro duży sprawdzian.”

“Wszystkich piłkarzy, których posiadam mogą zrobić różnicę.”

“Potrzebujemy trochę czasu, aby w dobrym stopniu mieć za sobą zakażenie COVID. Nie będzie to jednak wymówką, jutrzejszy mecz będzie dla nas okazją na sprawdzenie się.”

“Nie potrafię przewidzieć przyszłości, ale jestem optymistycznie nastawiony. Pojawiłem się tu dwa miesiące temu, walczymy i robimy co możemy. Ta grupa jest zjednoczona i potrzebuje czas.”

“Są mecze w których faworytem jest FC Barcelona oraz inne spotkania w których team status przypada Realowi Madryt. Jutro zmierzymy się z jedną z najlepszych drużyn w Hiszpanii, ale naszym celem jest awans do finału.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.