Umowa Niemca kończy się latem tego roku, będzie on do zakontraktowania za darmo, warto po niego sięgnąć?

Niemiecki obrońca grający obecnie w Bayernie jest wart 35 mln euro, może grać na środku oraz na prawej obronie, jego plusami na pewno jest dobre ustawianie się w obronie i świetny odbiór piłki. Mimo 195 cm wzrostu nie można mu odmówić szybkości jaką dysponuje.

Niklas w tym sezonie wystąpił 16 meczach na 18 możliwych w Bundeslidze, w puchar wliczając w to ligę mistrzów wystąpił w 8 na 9 meczów. Utytułowany Niemiec mógłby dać nam pewność w obronie zważywszy na jego wiek 26 lat, na dobrą formę oraz na to, że jest odporny na ciężkie kontuzje.

Doświadczenie, siła, szybkość i dobra forma tego zawodnika mogłaby nam się bardzo przydać, zważywszy na brak głębi oraz brak jednostajnie dobrej formy naszych obrońców. Zdobywca ligi mistrzów, kilku krotnie pojawiał się na Camp Nou jako obserwator poczynań Dumy Katalonii.

Czy transfer ów zawodnika zważywszy na to, że przyszedłby do Barcelony za darmo jest dla nas odpowiedni i zapewni nam spokój w obronie i wszystkich brakach jakie się pojawiają. Może to, że za plecami miałby MAtS’a dodało by pewności siebie obu Niemcom i mobilizowało do gry na jeszcze wyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.