Piątek 14 stycznia 2022, zwykły dzień, każdy myśli już o odpoczynku, ale nie w biurach Barcy! Niebywały zwrot akcji!

Przed północą Fabrizio Romano udostępnił część wypowiedzi Erlinga, na temat klubu i jego przyszłości. –„Borussia Dortmund zaczęła wywierać na mnie dużą presję. Chcą, żebym decydował teraz. A więc… tak, rzeczy będą się dziać TERAZ. Nawet gdybym chciał tylko skupić się na piłce nożnej i grać w piłkę nożną”

Prócz presji ze strony BVB, pojawiła się informacja o zaprzestaniu przez Barce starania się o zakontraktowanie Alvaro Moraty. Xavi Campos podaje, że FC Barcelona ma już gotowego kandydata do wzmocnienia ataku w zimowym okienku transferowym, lecz jego nazwisko jeszcze nie padło w mediach. Zważywszy na spekulacje letniego transferu Norwega do klubu z Katalonii, możemy mówić o braku jego nazwiska w zimowym okienku.

Dzisiejsza informacja na temat zrezygnowania z Dembele w wyjściowej jedenastce podczas sobotniego meczu z Athletic, możemy mówić o generowaniu presji na zawodniku i jego agentach. Jakie działania może podjąć klub?

Sprzedaż Dembele nawet za połowę jego wartości byłaby odpowiednia do zakontraktowania Erlinga Haalanda. Pojawiały się w mediach plotki na temat sponsorów gotowych wyłożyć kasę za Norwega, pewność Laporty na temat tego transferu, wielki optymizm oraz zapewnianie Hiszpańskiego prezydenta swoich najbliższych o transferze Erlinga, wzbudza wielką “burzę myśli” i spekulacji transferowych.

Może to dzięki świetnym kontaktom Laporty z Raiolą oraz nadzwyczajne umiejętności dyplomatyczne Alemany’ego pozwolą spełnić największy sen każdego kibica Blaugrany! Mniejsza prowizja, mniejsza pensja oraz umowa o zakontraktowanie większej ilości klientów Mino Raioli w zamian za podpis Erlinga Haalanda?

Brzmi to jak nieprawdopodobny scenariusz, który ciężko nawet wyśnić, ale czy on nie może się wydarzyć, każda ze spekulacji jest możliwa i daje ten najmniejszy promyk nadziei na ten OGROMNY transfer już zimą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.