Zapis konferencji prasowej Xaviego Hernandeza przed czwartkowym spotkaniem z Athletikiem Bilbao.

”Kiedy mówię, że drużyna musi wziąć na siebie odpowiedzialność to mam na myśli to, że zawodnik musi w odpowiednim czasie podać lub zdecydować się na drybling. Nie możemy w łatwy sposób tracić piłki, musimy dominować i często się utrzymywać przy piłce.”

”Braithwaite? Zobaczymy, jest zawodnikiem z dużym duchem walki i może nam znacznie pomóc. Zobaczymy co się stanie jutro.”

‘”Przedłużenie umowy z Araujo jest dla mnie priorytetem, jest ważnym i silnym graczem. Jestem zadowolony z jego postawy, dziękuje mu za jego wydajność i dyscyplinę.”

Jakie są twoje wspomienia z San Mames? “Mam wspaniałe wspomienia, czasami fani witają mnie z otwartymi ramionami. Mam dobre relacje z Athletic Bilbao, bardzo ich szanuję.”

”Każdy mecz ma własne okoliczności i opcje. Bierzemy również pod uwagę możliwość zawieszeń i inne rzeczy.”

”Zawsze jestem optymistą. Cierpieliśmy z powodu kilku kontuzji i COVID-19, ale teraz musimy być bardziej wydajni, musimy być bardziej solidni w naszym obszarze i nie tracić również piłek po odbiorze.”

”W tym tygodniu sytuacja Ferrana Torresa jest pozytywna; dobrze trenował, jest gotowy na 100%. Jutro będzie odgrywał ważną rolę w zespole.”

”Jesteśmy pewni, Dembele odnawia umowę, albo odchodzi. Skupiamy się na jutrzejszym meczu, rozumiem zainteresowanie tematem Dembele, ale jutro mamy ważny mecz.”

“Zaskakujące jest to, że Dembele mówi o tym, że chce zostać i przedłużyć umowę, a jego agent wczoraj mówi zupełnie coś innego. Ousmane powinien trochę wiecej pomyśleć o tym zespole, ale i klubie.”

”Długo czekaliśmy na decyzję Dembele. Dziś musimy pilnie poznać jego decyzję, nie tylko jako trener, ale jako klub. Musimy bronić interesu klubu, albo jest coś białe, albo czarne. To ostatnie pytanie dotyczące Dembele?”

“Posiadanie Fatiego to dla mnie przywilej.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.