Po zakończeniu negocjacji z Dembélé okazuje się, że kolejny piłkarz, który kosztował Barcelonę fortunę nie sprawdził się na Camp Nou.

Po odejściu Neymara do PSG, Barcelona zdobyła duże środki finansowe które zostały przeznaczone na Philippe Coutinho i Ousmane’a Dembélé. Barcelona z biegiem czasu pozyskała również Antoine’a Griezmanna, którego pobyt na Camp Nou pozostawił również duży niedosyt.

Żaden z tych trzech piłkarzy nie zdołał zbliżyć się do tego co w Barcelonie prezentował Neymar. 415 milionów później, ani Dembélé (135 mln), ani Coutinho (160), ani Griezmann (120) nie pozwolił cules zapomnieć o Neymarze.

Z tej trójki tylko Griezmann opuścił klub z najlepszymi statystykami (35 bramek w 102 meczach) . Warto zaznaczyć, że jego zaangażowanie na boisku było najbardziej widoczne w porównaniu do pozostałej dwójki.

Coutinho został wypożyczony do Aston Villi i na obecną chwilę jego bilans w Barcelonie prezentuje się następująco: 106 meczów, 26 bramek i 13 asyst dla Barçy .

Dla Dembélé spotkanie z Realem Madryt mogło być tym ostatnim w barwach katalońskiego klubu.Barça chce aby odszedł już teraz ponieważ wiedzą, że nie odmówi swojej umowy. Dembélé mówi o szantażu , a jego stanowisko jest dosadne: nie odejdzie teraz, a w czerwcu odejdzie za darmo gdzie będzie chciał.

Nawet słowa Laporty i Xaviego nie posłużyły graczowi do zaakceptowania odnowienia kontraktu. Francuz chce zarabiać krocie… krocie…

[sport]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.