“Dobry wieczór wszystkim, minęły cztery lata odkąd dużo o sobie słyszę. Jestem osobą, która popełnia błędy, nie jestem idealny, miałem kontuzję i COVID-19, ale nigdy nie odmawiałem posłuszeństwa trenerowi, byłem zdyscyplinowanym piłka nożna jest moją pasją.”

“Już cztery lata temu słyszałem co mówi się o mnie, jednak nie odpowiedziałem… to był błąd, który dziś już nie zostanie popełniony… Czas na odpowiedź.”

“Odpowiadam na to nie ulegając żadnemu szantażowi.”

”Po COVID, bez treningu poprosił mnie pan, abym bez wahania dał odpowiedź przez telefon… Dałem z siebie wszystko co mogłem, ponieważ piłka nożna jest moją pasją. Jestem profesjonalistą w tym zawodzie.”

“Moje dzisiejsze przesłanie jest jasne, zabraniam komukolwiek mówić o mnie i moim agencie… Nadal mam ważny kontrakt z klubem i na prośbę trenera jestem gotowy pomóc drużynie. Zawsze dawałem z siebie wszystko i nie zmieni się to teraz.”

“Nie jestem niesprawiedliwym człowiekiem.. Jestem człowiekiem, który nie ulega szantażowi… Moim zadaniem jest gra w piłkę, a zadaniem agenta są negocjacje… Skupiam się na grze i wygrywaniu”

“Zabraniam komukolwiek sugerować, że nie jestem zaangażowany w projekt”

“To nie ja poddaję się szantażowi, nie mam zamiaru słuchać złych słów o moim agencie, któremu bardzo ufam”

“Negocjacje przedłużenia mojej umowy pozostawiam mojemu agentowi, a ja skupię się na mojej pasji, którą jest piłka nożna.”

— Ousmane Dembele

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.