Mateu Alemany udowadnia, że ​​jest osobą z doświadczeniem, pomysłem, a przede wszystkim wyobraźniąDowodem jest ruch, który wykonał z Umtitim, aby zarejestrować Ferrana Torresa. 

Przy niewielkich zasobach i wielu przeszkodach dyrektor wykorzystuje całą swoją wiedzę, aby wzmocnić pierwszą drużynę, jednocześnie starając się obniżyć pensje zawodników.

 W porozumieniu ze sztabem szkoleniowym, celem jest wzmocnienie drużyny środkowym napastnikiem, lewym obrońcą, a także środkowym obrońcą. Po odpadnięciu z Pucharu Króla zespół pilnie potrzebuje dodać talentu i spójności, a wszystko to w obecnych i przyszłych okolicznościach, które menedżer musi wziąć (i bierze) pod uwagę.

Barça, poza tym, że przeprowadziła transfer z Ferranem Torresem nie może sobie pozwolić na duże operacje, więc podstawowym warunkiem, który Mateu Alemany postawił na wzmocnienie drużyny jest sprzedaż paru graczy.

W szczególności, w przypadku wypożyczeń, ich pensje muszą być stosunkowo niskie lub dzielone z klubem, do którego należy zawodnik. Alemany myśli, że Barça zagra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, ale zdaje sobie sprawę z problemów sportowych, jakie ma drużyna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.