FC Barcelonie pozostało dziesięć dni na możliwość sprzedaży Ousmane’a Dembélé w zimowym okienku transferowym. Ofertę dotyczącą jego zakupu przygotowuje Chelsea, która jest zdeterminowana do skorzystania z usług 24- letniego piłkarza.

The Sun informuje, że Chelsea poszukuje wzmocnień podczas zimowego okienka transferowego. Głównym kandydatem do wzmocnienia zespołu ze Stamford Bridge jest właśnie Dembélé.

Chelsea poszukuje piłkarza, który byłby wstanie dać nowy impuls drużynie w kolejnej części obecnego sezonu. Klub, który należy do Romana Abramowicza przygotowuje już pierwsza ofertę za Francuza. Propozycja transferowa ma wynieść 4 mln euro.

Londyńczycy chcieliby obecnie dokonać wypożyczenia za kwotę 4 mln euro, aby latem obecnego roku piłkarz trafił do nich na zasadzie wolnego transferu.

Thomas Tuchel miał już okazję współpracować z Dembélé w Borussii Dortmund i z tego powodu w kuluarach mówi się o tym, że piłkarz może zdecydować się właśnie na Chelsea mając na uwadze fakt znajomości z niemieckim trenerem.

[sport/ własne]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.