Xavi Hernandez po tym jak kontuzji nabawił się Ansu Fati chce wzmocnić zespół. Trener mając również na uwadze zakończenie współpracy z Dembélé chce wzmocnić swój zespół pod względem ofensywnym.

Zimowe okienko transferowe zbliża się ku końcowi, limit płac jest delikatną sprawą w przypadku Barcelony mimo to zarząd będzie chciał dołożyć wszelkich starań, aby wzmocnić zespół i uszczęśliwić Xaviego.

Xavi chce w swoim zespole zawodnika o profilu “dziewiątki” i jednym z kandydatów jest właśnie Alvaro Morata. Kolejnym życzeniem trenera jest skrzydłowy po tym jak kontuzji nabawił się Ansu Fati. Przed dyrekcją sportową trudne zadanie, które mimo wszystko jest możliwe do zrealizowania.

Wszystko wskazuje na to, że ze względu na ostatnią dobrą dyspozycję, ale również i brak konkretnych ofert w klubie pozostanie Luuk de Jong. Klub chciałby jednak jeszcze zimą wypożyczyć Alejandro Balde, który nie przekonał do siebie Xaviego.

Kolejnym kandydatem do odejścia jest Sergiño Dest, którego rola w zespole również znacznie się zmniejszyła. Zawodnik nie chce na stałe odchodzić z Barcelony i bierze pod uwagę możliwość wypożyczenia.

Klub ciągle ma na uwadze fakt, że reprezentant USA jest ciągle młodym piłkarzem,.którego rozwój w każdym momencie może eksplodować w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

[sport/ własne]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.