Nasza witryna ciągle musi się rozwijać z tego powodu ogłaszamy nabór do redakcji na wiele różnych stanowisk. Wzmocnienie szeregów Naszego serwisu będzie oznaczało otrzymywanie więcej informacji z Barcelony.

Co należy zrobić, aby dołączyć do naszego grona redakcyjnego?

To banalnie proste, najpierw trzeba przeczytać nasze wymagania na stanowisko redaktora…

Poniżej przedstawiamy wymagania na stanowisko redaktora:

  • znajomość przynajmniej jednego języka zachodnioeuropejskiego (angielskiego lub hiszpańskiego), brak języka jednak niech cię nie blokuje newsy można tłumaczyć również dzięki programom pomocniczym,
  • umiejętność wysławiania się, poprawność językowa i stylistyczna,
  • wytrwałość i chęć do pracy
  • stały dostęp do Internetu,
  • wolny czas, pozwalający na pracę w serwisie
  • miłość do Barcy

Uważasz, że jesteśmy niewdzięczni? Bardzo się mylisz… Serwis BarcaFans.pl powstał niedawno i jest najszybciej rozwijającym się portalem o Dumie Katalonii w Polsce. Każdy przyszły redaktor naszego serwisu otrzyma konto mailowe w domenie BarcaFans.pl i ma okazję współpracować w miłej atmosferze naszego redakcyjnego grona. U nas możesz rozwijać swoje umiejętności dziennikarskie oraz poszerzać swoje zamiłowanie do Barcy. Praca w naszym serwisie może być korzystnym wpisem do Waszego podania do szkoły dziennikarskiej.

Zainterwsowanych prosimy o wiadomość prywatną na naszym fan page lub przez chmurkę chatu dostępną w prawym dolnym rogu strony.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.