Do zakończenia zimowego okienka transferowego pozostało już około 48 godzin. Barca chce w tym czasie zamknąć sprawę z Dembélé, aby pozbyć się jego wysokiej pensji.

Klub wciąż szuka rozwiązania dla Ousmane’a Dembélé: odnowienie umowy lub odejście. Operacja utknęła w martwym punkcie w ostatnich dniach, ale Barça wciąż ma nadzieję na porozumienie z napastnikiem.

Ultimatum, które Barça przedstawiła Dembélé i jego agentowi Moussie Sissoko, nie doczekało się jeszcze odpowiedzi, więc Barça zrozumiała, że ​​gracz nie jest za rozszerzeniem relacji z klubem i nie jest zaangażowany w projekt sportowy . Dlatego podjęto decyzję, że Francuz nie zostanie powołany na najbliższe mecze.

SPORT, nadal upieraja się, że Francuz chce odnowić kontrakt i kontynuować grę w Barcelonie. Jednak astronomiczne roszczenia ekonomiczne, których domagał się jego przedstawiciel, uniemożliwiają jego odnowienie.

Z drugiej strony, Barça nadal wierzy, że Dembélé definitywnie odejdzie z klubu. Przybycie Ferrana Torresa i Adamy Traoré zapowiada zaciekłą rywalizację w ofensywnej linii, gdzie Xavi może skorzystać również z odzyskanego Braithwaite’a, Luuka de Jonga i zawsze dostępnych Jutglà i Abde.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.