Barça wydaje się być zdeterminowana, aby podpisać kontrakt z Argentyńczykiem przed zamknięciem okienka. Dyrekcja sportowa pracuje nad transferem piłkarza, który będzie prawdziwą konkurencją i rywalem Jordiego Alby o miejsce w podstawowej jedenastce.

Zawodnik przed udaniem się do Ameryki Południowej osiągnął porozumienie z Ajaxem, aby co do swojego odejścia. Obie strony zgodziły się, ale holenderski klub żąda rekompensaty finansowej w wysokości około 7 lub 8 milionów euro.

Ajax wymaga obowiązkowego zakupu Tagliafico pod koniec wypożyczenia, podczas gdy Barça nie chce zawierać w umowie obowiązkowego wykupu. Wola negocjacyjna Marca Overmarsa, dyrektora sportowego holenderskiej drużyny, oznacza, że ​​operacja może zakończyć się ujrzeniem zielonego światła dla wszystkich trzech stron .

Ponieważ sytuacja gospodarcza Barçy jest niezwykle delikatna i uwarunkowana finansowym „fair play”. Klub chciałby włączyć do całej operacji Alejandro Balde, który nie zdołał nawiązać walki o miejsce w zespole kosztem Jordiego Alby.

[sport]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.