Xavi Hernandez nie chce, aby Ousmane Dembélé, który ostatecznie nie odszedł w zimowym okienku transferowym spędził cztery najbliższe miesiące na trybunach.

Trener w ostatnim czasie starał się przekonać Dembélé do pozostania w Barcelonie i przedłużenia umowy, jego próby jednak ostatecznie można zaliczyć do nieudanych

Ousmane w wywiadach przyznawał, że chce pozostać w Barcelonie, jednak odrzucał każdą pojawiającą się nową ofertę od klubu.

Dlatego pytanie, które zadaje sobie Xavi, brzmi: „Co mam zrobić z Dembélé?” Trener Barçy od początku nie chciał, żeby Francuz spędził resztę sezonu na trybunach. Był piłkarzem i wie, że pozostawienie profesjonalisty bez gry jest bardzo bolesne . Rozumie również frustrację klubu, który musiał aktywować plany B, C, a nawet D, ponieważ Dembélé nie zgodził się odejść lub odnowić umowy.

W każdym bądź razie Xavi dał sobie cztery dni czasu na refleksję, przemyślenia, rozmowę z klubem i wyłożenie wszystkich kart na stół. Na konferencji prasowej przed meczem z Atletico Xavi poinformuje o swojej ostatecznej decyzji.

[sport]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.