Napastnik ciężko pracuje nad tym, aby kolejny raz móc pokazać światu swoją najlepszą wersję. Po ostatnich “niewygodnych” tygodniach w Arsenalu i nieobecności na Pucharze Narodów Afryki nowy napastnik FC Barcelony chce przypomnieć o tym, że znów jest w stanie strzelać dużo bramek i stanowić siłę ataku swojego zespołu.

FC Barcelonie udało się zakontraktować 32- letniego napastnika na kilka chwil przed zamknieciem zimowego okienka transferowego. Ostatecznie Aubameyang zasilił FC Barcelonę jako wolny zawodnik, kiedy FC Barcelona jak i sam zawodnik doszli do porozumienia z Kanonierami ws. rozwiązania jego umowy.

Auba rozpoczął swój pobyt w Barcelonie od 30 minut w meczu z Atletico. Cierpliwie czekał na swoją szansę, Xavi wprowadził go na murawę dokonując pierwszej zmiany w meczu. Niezapomniany dzień w karierze piłkarza . Zagrał ostatnie pół godziny meczu, zastępując Adamę Traoré.

Barça została z dziesięcioma zawodnikami na boisku po czerwonej kartce Daniego Alvesa, a Auba był najbardziej zaawansowanym graczem w ostatnim etapie meczu.

Zespół już przygotowuje się do derbów z Espanyolem, a Gabończyk ciężko trenuje, aby zadebiutować jako zawodnik pierwszej jedenastki. Należy pamiętać, że 32- latek nie pojawił się wyjściowym skłądzie od 6 grudnia, kiedy został odsunięty od kadry Arsenalu po nieporozumieniach z Mikelem Artetą, także nie mógł wziąć udziału w Pucharze Afryki z powodu problemów zdrowotnych.

Odkąd wylądował w Barcelonie, Auba miał tylko jeden cel: ponownie stać się swoją najlepszą wersją. Zawodnik ma już debiut za sobą, wszystko przed nim oraz w jego nogach!

[sport]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.