Poniżej prezentujemy zapis konferencji prasowej Xaviego Hernándeza przed niedzielnym spotkaniem z Valencią.

“Musimy narzucać swój styl podczas spotkań, grać szybciej. Valencia to bardzo dobry zespół, prowadzony przez świetnego trenera. Wykonał świetną pracę w Getafe, a teraz realizuje to w Valencii.”

“Mecz z Valencią będzie trudny i skomplikowany, gramy na ich terenie.”

“Araujo? Jesteśmy optymistami, trenował dziś z nami. Zobaczymy co się wydarzy jutro.”

“Wielokrotnie mówiłem, że Sergi Roberto jest jednym z filarów tego zespołu. Wszystko będzie zależało od sytuacji ekonomicznej klubu.”

“Podoba mi się praca Bordalasa, nadaje dużą intensywność drużynie. Opiera grę zespołu m. in na grze skrzydłami.”

“Ferran? To młody zawodnik, który ciągle się rozwija. Rozmawiałem z nim, dobrze prezentował się w Valencii, City, reprezentacji… podobnie będzie w Barcelonie.”

“Frenkie? Jest dla mnie bardzo ważnym piłkarzem, broni, atakuje i buduje ataki. W środku boiska jest wiele walki fizycznej, liczymy na niego.”

“Myślę, że rozegraliśmy dobre spotkanie z Napoli i szkoda, że nie udało nam się przechylić szali zwycięstwa na naszą stronę. Stwarzaliśmy sobie wiele okazji na strzelenie gola. W ten sam sposób postaramy się zagrać w Walencji.”

“Luuk strzelił pięć bramek od przyjścia do Barcelony, spisuje się bardzo dobrze. Jest przykładem profesjonalisty i my dajemy mu szansę. Pomaga nam bardzo.”

“Memphis? Doznał kontuzji, której leczenie wymaga ostrożności. Wydaje się, że będzie gotowy na rewanż z Napoli lub spotkanie z Bilbao.”

“Dembélé od początku? Myślę, że tak. Zagrał bardzo dobre spotkanie z Napoli.zamienil gwizdy w oklaski.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.