Pierre-Emerick Aubameyang dzień po zwycięstwie na Mestalla udzielił koljnego wywiadu w którym wypowiedział się na różne tematy.

“Czy czuje się częścią projektu klubu? Absolutnie! Młodzi piłkarze, którzy są obecni w drużynie posiadają niesamowitą jakość. Ich gra w tym wieku jest świetną sprawą dla klubu.”

“Jestem zawodnikiem, który od lat strzela bramki i będę dalej to robił w Barcelonie. Chcę pomóc drużynie odnosić zwycięstwa.”

“Rozmawiałem z Dembele i poprosiłem go o to, aby pozostał w Barcelonie.”

“Czy może zmienić zdanie? Tego nie wiem, ale w życiu wszystko jest możliwe.”

Znowu gracie razem… “To wyjątkowe, ponieważ razem przeżylismy wspaniały sezon w Dortmundzie, jest nisamowitym graczem. Jest jednym z najlepszych piłkarzy, kiedy ma piłkę przy nodze.”

“Kiedy tutaj przyjechałem powiedziałem mu musisz tutaj zostać (śmiech). Jedyne co mogę powiedzieć to to, że wszystko jest możliwe.”

“Halland? Zawsze jestem gotowy do zdrowej rywalizacji z kolegami z drużyny, byłbym bardzo dumny gdybym miał okazję zagrać z nim w Barceonie. Jest gwiazdą, jest szybki, strzela wiele bramek, jest silny i szybki, pomimo dużego wzrostu bardzo dużo biega i walczy również w defensywie.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.