Do Lorenzo pojawił się na konferencji prasowej w przeddzień rewanżowego spotkania z FC Barceloną. Piłkarz Napoli wyjawił, że pomimo poniedziałkowych dolegliwości w ligowym spotkaniu jutro będzie do dyspozycji trenera.

„Jesteśmy podekscytowani i nie możemy się doczekać gry ”- powiedział na wstępie Giovanni Di Lorenzo na konferencji prasowej w przeddzień meczu Napoli – FC Barcelona.

„Jesteśmy gotowi na to wielkie wyzwanie, mamy możliwość zakwalifikowania się dalej i chcemy dać z siebie wszystko, aby osiągnąć ten cel”.

„Zdajemy sobie sprawę z trudności jutrzejszego pojedynku, ale czujemy się pewni siebie”

“Osobiście odzyskałem siły po uderzeniu w głowę w poniedziałek i jestem dostępny. Trenowałem normalnie i mam nadzieję, że wniosę swój wkład do zespołu.”

„Wiemy, że mamy do czynienia z silnym zespołem o ogromnej jakości. Na pewno postaramy się zagrać najlepiej jak potrafimy, ponieważ musimy wygrać, aby przejść przez dalej, jednocześnie będziemy musieli zachować równowagę, aby stawić czoła ich atakom ”.

„Doping naszych fanów będzie fundamentalny, wiemy, że stadion Maradona będzie pełny i dla nas jest to dodatkowy impuls i musimy go w pełni wykorzystać”.

„Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność, aby dojść do kwalifikacji”

[SSC Napoli]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.