Marc- Andre Ter Stegen pojawił się dzisiejszego dnia na konferencji prasowej przed czwartkowym spotkaniem z SSC Napoli. Bramkarz FC Barcelony odpowiadał na wiele pytań, poniżej możecie zapoznać się z odpowiedziami Niemca.

“Ludzie mówią wiele rzeczy na mój temat, ale prawda jest taka, że jeśli grałbym źle to nie byłoby mnie w na boisku.”

“Biorę pełną odpowiedzialność za siebie, zespół i klub. Dam z siebie wszystko.”

“Myślę, że przeżywamy dobry moment, gramy lepiej niż w poprzednich miesiącach. Styl drużyny jest jasny, jest kilku młodych zawodników, którzy ciągle się uczą, nie mamy marginesu na popełnianie błędów.”

“Czasami popełniam błędy, ale taka jest piłka nożna. Trenuje, aby dawać z siebie wszystko we wszystkich spotkaniach.”

“Z Xavim nasz pomysł na grę jest jasny. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z tego co robimy, można to zauważyć ponieważ ma to swoje odzwierciedlenie w wynikach. Przekonanie w tym co robisz dodaje pewności siebie”

“Zrobiliśmy krok do przodu, poprawiliśmy się w wielu aspektach. Jestem zadowolony z występów każdego z zawodników.”

“Napoli? Mówimy o jednym z najlepszych zespołów w Europie. Są zespołem z dużą jakością.”

“Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby wygrać.”

“Przez te wszystkie lata zawsze starałem się rozwijać. Są chwile kiedy doznajesz kontuzji i nie masz czasu na regenerację, ale teraz pracuje nad tym, aby być lepszym. Jestem podobny, że podobnie jak i w przypadku zespołu nastąpi poprawa.”

“Błędy? Podobnie jak ty oglądam mecze i widzę co zrobiłem źle. Wiem co robię dobrze, wiem również kiedy popełniłem błąd. Pracuje nad tym, aby jak najlepiej pomoc drużynie.”

“Ty – prasa, lubicie podpalać benzynę, rozumiem to twoja praca, ale ja analizuje swoją grę i jestem spokojny o swój występ ponieważ wiem, że dobrze wykonuję swoją pracę.”

“Dembélé? To decyzję, które należą do wszystkich. Ma kontrakt ważny do końca sezonu, a teraz chcemy aby wspólnie z nami kontynuował grę. Ma dużo jakości i chcemy to wykorzystać. Decyzja należy do niego. Nie uczestniczę w sprawach na które nie mam wpływu. Jest graczem, który robi różnicę.”

“Damy z siebie wszystko, aby wygrać mecz który dla nas wszystkich jest bardzo ważny.”

[cope, as, sport]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.