Andreas Christensen jest tylko o krok od ostatecznego transferu do Barcelony. Kataloński klub od miesięcy pracuje nad sprowadzeniem obrońcy Chelsea, który przybyłby bez kosztów po wygaśnięciu kontraktu, który kończy się 30 czerwca.

Jeśli jego transfer do Barçy zostanie potwierdzony, elegancja i szacunek gracza dla jego obecnej drużyny odegrają ważną rolę na korzyść katalońskiego bytu.

Jak wyjaśnił dziennikarz Fabrizio Romano, Christensen otrzymał kilka ofert z Premier League, aby zmienić drużynę, ale nie chce on występować w tych rozgrywkach w przyszłym sezonie. Biorąc pod uwagę siłę finansową brytyjskich drużyn, zakłada się, że te propozycje mogą z łatwością przekroczyć to, co Barça może mu obiecać ekonomicznie. Jednak Duńczyk chce być pełen szacunku i wdzięczności dla Chelsea i nie chce nosić innej koszulki drużyny z Premier League.

Wspomniany dziennikarz zapewnia, że ​​ostateczne przejście Christensena do Barçy jest bardzo bliskie i może zostać sfinalizowane nawet już w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.