FC Barcelona spisuje się w ostatnich tygodniach wręcz wyśmienicie i możliwe, że nie stoi jeszcze na straconej pozycji w walce o mistrzostwo Hiszpanii. W klubie myślą jednak już o wzmocnieniach drużyny na przyszły sezon. Głównym celem transferowym klubu ma być Raphinha.

Zdaniem katalońskiego dziennika “Sport” FC Barcelona bardzo poważnie interesuje się Raphinhą. Brazylijczyk występuje w angielskim Leeds United i w tym sezonie jest jednym z najlepszych skrzydłowych w całej Premier League.

25-latek jest związany ze swoim aktualnym klubem kontraktem do czerwca 2024 roku, więc za sprowadzenie go na Camp Nou trzeba będzie zapłacić. Zdaniem mediów Leeds oczekuje za swojego piłkarza co najmniej 35 milionów euro, co w obecnej sytuacji “Dumy Katalonii” nie jest małą kwotą.

Brazylijczyk wzbudza zainteresowanie także wielu innych klubów na czele z gigantami Premier League, którzy nie mieliby żadnego problemu z zapłaceniem wspomnianych 35 milionów. Zdaniem niektórych źródeł Raphinha chciałby jednak trafić do Katalonii i wyraził już nawet zgodę na transfer. Wydaje się więc, że wszystko zależy od tego, czy FC Barcelona znajdzie w swoim budżecie pieniądze na jego transfer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.